מיסטיקנים

מהי מיסטיקה?

המילה "מיסטיקה" נולדה בעצם מהמילה "מיסטיקוס" שפירושה הסתרה, מיסתורין. המיסטיקה עוסקת בעניינים שאינם נתפסים על ידי חמשת החושים האנושיים, אלא סוג של חוש שישי שהוא מימד אחד של רוחניות ואנרגיה. המיסטיקה רחוקה מהמדע והתפיסה הריאלית, הכמותית והמדודה, כמו כן המיסטיקה רחוקה מעולם החומר וקרובה יותר לעולם החושים והאנרגיה. לקראת סוף המאה העשרים החלה המיסטיקה לתפוס תאוצה במדינות המערב וניתן לראות ריבוי של אנשים העוסקים במיסטיקה ורואים בה כדרך חיים.


מיסטיקה ומציאות

לרוב, המציאות איננה דבר אוביקטיבי, בדרך כלל אנחנו נוטים להתסתכל על המציאות דרך העיניים הפרטיות שלנו, בליווי של רגשות, פחדים, דעות קדומות, השפעות חברתיות ועוד. אחת המטרות של המיסטיקה היא לפרוץ את הגבולות שאנחנו יוצרים לעצמינו ולפתח את החושים לתפיסה אמיתית של המציאות. כאשר אדם סקרן, שואף להתפתח וללמוד הוא מפתח יכולות אינטואיטיביות גבוהות, ומודעות גבוהה המטשטשת פחדים, רגשות ואת ההתבוננות הסובייקטיבית על המציאות. בעוד שהמדע והמציאות מתייחסים לעולם בראיה אמפירית ומנותחת, המיסטיקה רואה בעולם כמקור אינסופי של חוכמה ואהבה, וכל דבר שקיים הוא תוצר של אלוהות. על כן, לכל דבר בעולם יש משמעות מעבר לפן הפיזי והרגשי.


המיסטיקנים

מיסטיקנים הם אותם אנשים שבורכו בראיה מעמיקה, מעבר לפיזיות והקיימות, ראיה של מה שנסתר. חלק מהמיסטיקנים פתחו את היכולת עם השנים בעזרת אימון והגברת המודעות וחלק נולדו עם אותה יכולת נדירה. מיסטיקנים טובים הם אלו שיכולים לסייע לכם בכל בעיה או דילמה: בזוגיות, משפחה, ילדים, קריירה והכי חשוב – אתם עצמכם. ההעצמה האישית שלכם תגיע בעזרת איזון בין הגוף לנפש, בן רוח לחומר. מיסטיקן מקצועי וטוב יכול ללמד אתכם להגיע לדרגות רוחניות גבוהות עם עצמכם והסביבה שלכם והן ישרו עליכם שלווה ונחת, כך תוכלו לנהל את החיים שלכם בצורה הטובה ביותר – קריירה מצליחה, משפחה מאושרת וחיים ארוכים ובריאים.


מיסטיקנים און-ליין

עד לפני כמה שנים הדרך היחידה להכיר מסטיקן טוב הייתה דרך המלצה מחברים או פרסומים כאלה ואחרים בעיתונים ובלוחות מודעות. היום כבר אין צורך לבזבז זמן בנסיעה ובחיפוש, ישנם מגוון אתרי אינטרנט המציעים שירות של מיסטקנים און ליין 24 שעות. אותם אתרים מזמינים אתכם לפנות בכל נושא או בעיה לכל סוג מיסטיקן שתבחרו: אסטרולוג, פותר חלומות, תקשר, גרפולוג, מומחה להסרת עין הרע ועוד.