תיק לעבודה

תיק הוא אביזר אשר משמש אותנו למטרות רבות במשך כל שעות היום. רוב הנשים מסתובבות עם תיקים על מנת לשאת את החפצים הקטנים שלהן אשר ברוב המקרים כוללים  את הארנק שלהן, את כלי איפור, את המסמכים והניירת, את צרור המפתחות, את הכסף, את חבילת הטישו וכיוצא באלה חפצים שונים ומשונים שכמעט כל אישה אשר מכבדת את עצמה תחזיק בתיק שלה. מעבר לכך, חשוב לומר, כי תיק משמש אותנו גם לקניות וגם ליציאה לים או לבריכה וגם כאשר אנחנו הולכים לבית הספר ולאוניברסיטה אנו משתמשים בתיק מיוחד לנשיאת ספרים ומחברות. בנוסף לכך, ישנם תיקים אשר מיועדים לאנשי מקצוע והן מעוצבים במיוחד עבורם, כאשר כאן יש שימת דגש מיוחדת במינה מעל לרגיל בכל הקשור לפונקציונאליות של התיק.

תיק לעובדים מקצועיים

תיק עובדים מקצועי הינו תיק המתוכנן ומיוצר לפי הצרכים המדוייקים של אותו בעל מקצוע ולפי הדברים שאותם הוא צריך לסחוב או לקחת איתו. תיק שכזה הינו מאד פרקטי ונדיר יהיה לראות שם של מעצב על מתנוסס על תיק מסוג שכזה. תיק מקצועי שכזה חייב להיות מאד חזק ולהחזיק מעמד זמן רב, שכן עליו לשמש את איש המקצוע בזמן העבודה.

תיקי עבודה שונים

תיק עבודה ייחודי יש לכמה וכמה מקצועות שאת חלקם אנו מכירים היטב. לרופא יש תיק מיוחד לשאת את הכלים שלו כשהוא עושה ביקורי בית, לטייס יש תיק מיוחד לנשיאת המסמכים של המטוס, מורי דרך נזקקים לתיק מיוחד, מעצבות של חלונות ראווה נושאות עימן תיק מיוחד היכול לשאת את הכלים והחומרים שהן זקוקות להם בזמן העבודה וכדומה. גם עובדים טכניים משתמשים בתיקים מיוחדים לנשיאת כלי עבודה שונים.

תיקים לבעלי מקצוע

כמו שצויין גם בעלי מקצוע טכניים זקוקים לתיקים מיוחדים לעבודתם ובינהם ניתן למנות טכנאי אלקטרוניקה, טכנאים של מכשירים חשמליים שונים, אינסטלטורים, חשמלאים, מאפרות מקצועיות וכדומה. אנשים אלה עושים שימוש עם תיקי עור מיוחדים או תיק העשוי דפנות קשיחות וידית חזקה. תיק עבודה לאיש מקצוע יצטיין בחוזק רב ובהתאמה מלאה לסוג הכלים שלו.