תוספי מזון


על תוספי מזון ותזונה בריאה

הקדמה מביאה את הרצון להיות יותר יפים וצעירים, ונדמה שאנשים רבים שאנו מכירים נשארים יפים לנצח. איך זה יתכן בעצם? האם חשבתם שהסיבה לכך טמונה רק בפעילות ספורטיבית? האם חשבתם כי הסיבה טמונה רק בניתוחים אשר מטיבים עם האסתטיקה? ובכן מסתבר שלא רק. האמת היא כי גם נטילת תוספי מזון מאפשרת לגוף לחדש רקמות ולייצר תאים חדשים בכמות מוגברת. בעידן של היום לא כולנו מקפידים על תזונה נכונה, ולעיתים אפילו מדובר על הרגלי תזונה שאינם בריאים כלל וכלל ובפירוש עלולים לפגוע בבריאותנו ובאיך שאנחנו נראים חיצונית (ולבטח גם חשים פנימית). במאמר זה נעסוק בכמה מתוספי מזון חשובים אלה.


מה גורם לחוסר בגוף?

בראש ובראשונה מדובר בתזונה לקויה לצד פעילות גופנית שאינה מתאימה לנו. אם אתם מתאמנים ולא מכניסים מזון כראוי, איתותי הזמן יתנו סימנים לגוף שלכם. אובדן תאבון, דימום וסת חלש, בעיות במערכת העיכול ואפילו בעיות באיברים הפנימיים לרבות פגיעה במטבוליזם יהיו רק חלק מהבעיות. בגדול, לא תמיד ניתן יהיה לדעת את הסיבה לחסך הזה ועדיין, באמצעות שינוי תזונה המהווה תוספי מזון נבחרים, אולי תצליחו למתן את הבעיה ולצור פתרון חלקי ואפילו מושלם.


האם תוספי מזון מזיקים?

כשחושבים על ברזל לצורך העניין, אם אתם סובלים מכמות נמוכה, עד למתן תוספי מזון, הגוף ינסה להשיג זאת בכוחות עצמו, העלאת רמת הברזל תגרום למאמץ מופחת של הגוף בעוד תוספי מזון יסייעו, חשוב לציין כי הסתייעות יתר עלולה לגרום לניוון הגוף, גם כאן צריך למצוא את האיזון בין נטילת תוספי מזון באופן תקין לנטילה הנגרמת שלא באופן התקין.


תוספי מזון – סיכום דבר

לא פעם, המחסור זו לא הבעיה העיקרית אלא מה שמיצר את הבעיה בפועל. מה גורם למחסור בפועל? האם מדובר בברזל מופחת או עודף? האם יש בעיה במערכת העיכול? שאלות כאלה ואחרות תעלנה כשתצטרכו לצורך העניין ליטול תוספי מזון הקשורים בברזל לצורך הדוגמה. צריכים התאימה של תוספי מזון? אנחנו נסייע לכם.