שלטי הכוונה

מדוע חשוב לבחור שלטי הכוונה למתחם שלכם?

בין אם אתם מנהלים מתחם עסקי גדול כזה או אחר אשר יש בו משרדים רבים, ובין אם אתם מנהלים משרד בתוך בניין משרדים כל הוא, חשוב מאד כי יהיו שלטי הכוונה אשר יכווינו אנשים אשר מגיעים לבקר במתחם שלכם בצורה הברורה והפשוטה ביותר עבורם מטבע הדברים. כמובן שהתפקיד המרכזי של שלטי ההכוונה הוא פשוט מאד – לתת מידע לאנשים היכן נמצא המקום המדויק אשר אותו הם מחפשים. יחד עם זאת, יש חשיבות גם למראה של שלטי הכוונה, שכן יש הבדלים שונים בין השלטים וחשוב מאד לבחור שלטי הכוונה מתאימים לכל צורך שיש במתחם מסוים, על מנת שהם יוכלו לספק את המענה הטוב ביותר.

 מתחם אחד או מספר מתחמים?

ראשית, ישנם שלטי הכוונה אשר מיועדים לצורך הכוונה למספר מתחמים שונים. כך למשל, שלטים אשר נמצאים בקומת הכניסה למבנה משרדים, צריכים לכלול כמות גבוהה יחסית של מידע, כאשר מדובר על שלט גדול אשר מחולק למתחמים השונים. עם זאת, ישנם גם שלטים אשר מיועדים להכוונה עבור מתחם אחד בלבד, והם לרוב ממוקמים בסמוך למתחם עצמו (כמו לדוגמה בכניסה לקומה מסוימת).

 הכוונה בתוך המתחם

לעתים, אפשר למצוא גם שלטי הכוונה בתוך המתחם עצמו. במצב כזה, מדובר לרוב על מתחמים גדולים יחסית, אשר למבקר בהם יש לספק את המידע המתאים בכדי שלא יבזבז את זמנו על חיפוש הגורם הרלוונטי. נוסף על כך, ישנם שלטי הכוונה בתוך המתחמים אשר מיועדים לעובדים לצורך הבהרות שונות – כמו סימונים של מתחמים שבהם מותר לעשן, הכוונה ליציאת החירום, וכיו"ב.

 ליצור רציפות מתאימה

לעתים, אתם תוכלו למצוא מספר שלטי הכוונה שונים אשר כולם מכווינים למתחמים השונים. כך למשל תוכלו למצוא שלט גדול בקומת הכניסה בלובי, ולאחר מכן גם שלטים אחרים בקומה עצמה. לרוב, מומלץ ליצור המשכיות מסוימת ורצף בין השלטים השונים בין הקומות. כך הדבר יוצר אחידות ומשקף יותר מקצועיות. עם זאת, אפשר גם ליצור שינויים שונים, תך הקפדה על התאמה דקורטיבית כללית.