שידות עץ

שידות עץ – לכל חלל בבית

כל מקום בבית יכול להיות מעוצב אם רק מקפידים לשים בו את הרהיטים הנכונים ומשלבים בו את הצבעים בצורה הנכונה. אחד מהרהיטים שיכולים להשתלב מצוין בחדרים המרכזיים, במסדרונות, בחדרים הפרטיים או בכניסה לבית הוא השידה. השידה יכולה להיות עשויה עץ ויכולה להשתלב בקלות בכל מקום ולשפר את המרחב מבחינת העיצוב שלו.

שידות לכניסה לבית

הכניסה לבית היא מקום חשוב מאד. הכניסה משפיע על התחושה האישית של הבית והיא בעצם מקבלת את פנינו בכל פעם מחדש. החשיבה על עיצוב הכניסה חייבת לקבל התייחסות משמעותית ואפשר לשלב בה רהיטים שונים כמו למשל שידות עץ, מתקנים לנעליים ועוד. המטרה של הכניסה היא להיות מעוצבת, מסודרת ונוחה.

שידות לחדר השינה

שידות עץ יכולות להיות מושלמות בחדר השינה. השידות יכולות להיות מונחות מצדי המיטה, ואז רוב האנשים יחפשו אחר שתי שידות דומות או שהן יכולות להיות מונחות בכל מקום אחר בחדר ואז הן יכולות להיות מיוחדות או לבוא ביחידים ולא בזוגות. בכל מקרה כיוון שבחדר השינה יש לרוב גם ארון גדול ומיטה גדולה מומלץ מאד לבחון את המידות של המקום וזאת לפני שמבצעים את הרכישה של השידה או השידות וזאת במטרה להעניק לחדר תחושה מעוצבת בנוחות מקסימלית.

שידות שמתאימות למסדרון

למי שיש סלון רחב או ארוך יכול לנצל אותו ולהוסיף לו ריהוט פרקטי. שידות עץ יכולות להתאים מאד למסדרונות ולהפוך אותם למקום מיוחד ומעוצב. אף על פי שלא כולם מתייחסים למסדרון כאל מרחב מרכזי משותף, הוא כזה. המסדרון מחבר בין החדרים ובין החללים השונים וכשחושבים על העיצוב שלו ומכניסים ריהוט כמו השידות, יכולים להשפיע על העיצוב של כל הבית ועל התחושה שנמצאת בתוך החדרים כיוון שרואים את המסדרון מכל מקום.