רייזר חדש

חברת פולאריס, החברה לייצור טרקטורונים הנחשבת ביותר בעולם, משיקה מידי שנה בשנה רכב שטח חדש. השנה, בטקס השקה חגיגי במיוחד ברישפון, הוצג לראווה רכב השטח מסוג רייזר חדש. רכב זה זעזע את שוק הטרקטורונים והקפיץ אותו כמה דרגות למעלה. רכב השטח רייזר חדש הוא רכב מטריף אשר כל אחד שמבין קצת בטרקטורונים מתאהב ברכב זה ממבט ראשון.

רייזר חדש – זה המלך!

רכב השטח רייזר חדש הוא רכב המשדר עוצמה, משדר הנאה, משדר אקסטרים!!! רכב זה נראה מוכן להמראה והוא רכב מדליק גם מבחינת המראה שלו. הגימור של חלק ומלוטש והעיצוב מתאים לעידן המילניום.

ברכב השטח רייזר חדש ניתן להעמיס עד חמש מאות וארבעים קילו בארגז המטען. רכב זה הוא נמוך ודבר זה המאפשר חווית נסיעה אחרת, חווית נסיעה מרגשת. הרייזר מצויד במושבי עור נוחים המאפשרים לנהג ולנוסעים לשקוע בתוכו ולשבת נינוחים. רכב זה הוא רכב טיולים מעולה וללא כל ספק, רכב שטח אדיר.

דגם הרייזר החדש כולל בתוכו את כל השיפורים הנדרשים לרכב שטח מסוגו כגון: צמיגים בקוטר גבוה יותר,בולמי זעזועים חזקים יותר, וכלוב התהפכות חזק יותר בכשלושים אחוז מהדגם של שנה שעברה.

רייזר חדש גם רחב יותר מהדגם של שנה שעברה מה שהופך את הרכב להיות יציב יותר ומתאים לטיולי שטח מאתגרים במיוחד ולמרוצים.

רייזר חדש – טיפים לשמירה ותפעול הרכב

חברת פולאריס ממליצה למי שרכש את רכב הרייזר החדש להקפיד לקחת את הרכב לטיפולים בזמן, במספר הקילומטרים הנדרשים לכך. בשמירה על הוראות הטיפול של הרכב, נוכל להכפיל כמעט את תוחלת חייו וניתן יהיה ליהנות ממנו זמן רב.

כמוכן, המנוע של רכב הרייזר הוא מנוע חזק מיוחד ועל כן הוא דורש את הטיפול הנצרך על פי ההוראות על ידי שימוש בשמנים ותוספים מיוחדים למנוע.

 אם הרייזר שלכם נפגע וניזוק באחד מנסיעות השטח שלכם או מסיבה אחרת, מומלץ להתקין בו רק חלפים מקוריים של חברת פולאריס ולא מזויפים, מכיוון שחלקי החילוף המקוריים חזקים, אמינים יותר ועמידים יותר לאורך זמן.