ריהוט כפרי

כשרוצים לעשות שינוי ברהיטי הבית ובוחרים לרכוש ריהוט כפרי יש צורך להתאים את הרהיטים באופן מדוייק לחלל הבית. ריהוט כפרי הוא לרוב גדול יותר, בעל נפח וכבד מהריהוט המודרני שרואים בכל קטלוג ולכן אם לא מארגנים נכון את המראה מראש אפשר בסופו של דבר לרכוש רהיטים יפים מאד ויקרים מאד אבל שלא מתאימים לחלל הבית.

חומר גלם משובח

ריהוט כפרי מתאפיין בדרך כלל מחומר גלם איכותי מעץ מלא ומשובח. מדובר ברהיטים עם תוכלת חיים של שנים רבות ולכן מי שרגיל לעשות שינויים בבית מידי כמה שנים רצוי שיחשוב על ההשקעה לטווח ארוך בטרם ימהר לרכוש רהיטים מעץ מלא. בשביל לשמור על אריכות חייו של העץ יש להקפיד לטפל בו בחומרים ששומרים עליו וזאת על פי הוראות החנות ממנה רוכשים את הרהיטים.

סגנונות

כשחושבים על ריהוט כפרי ישר עולה בראש תמונה של חדר עם וילונות כבדים, שטיחים, ריהוט מהודר, תמונות רבות ואח בוערת. בשביל להרכיב את אותו חדר חלומות צריך להכיר את הסגנונות השונים שיש בריהוט ולהלן חלק מהם:

  • ריהוט בסגנון איטלקי – מאופיין ברהיטים עם קוים ישרים עשויים מעץ גס.
  • ריהוט בסגנון צרפתי – מאופיין ברהיטים ויקטוריאנים מהודרים במיוחד.
  • ריהוט בסגנון סקנדינבי – מאופיין ברהיטים מעוגלים באופן קל כשעל הספות יונחו הרבה כריות.

סיגנון העיצוב מכתיב את טיב הריהוט בשביל שהכל ישתלב לכדי מראה יוקרתי ובעל ערך רב.

רכישה טובה

הריהוט הכפרי עשוי עץ מלא ועובר תהליך מורכב של ייבוש, ליטוש, צביעה וטיפול נגד טפילים. הוא בדרך כלל יקר יותר מרהיטים מתועשים. לפיכך, חשוב למצוא חנות שמתמחה בסוג הריהוט הזה ואשר אחראית לתת מענה ושירות בכל בעיה שמתעוררת.