רוח המיסטיקה

המיסטיקה בחיינו

עוד משחר ההיסטוריה האנושית, רוח המיסטיקה רחפה מעל ראשיהם של בני האדם. היא תמיד הייתה כאן ותמיד לוותה את בני האדם בדרך אל האושר, העשייה והאהבה. אסטרולוגיה, נומרולוגיה, קריאה בקלפים, פתרון חלומות, קבלה יהודית ועוד, כל אלה הם התחומים בהם רוח המיסטיקה עוסקת ומציעה פתרונות לחיזוי העתיד, הבנת העבר וקבלת ההווה. מה שכן, היום מדובר במשהו הרבה יותר נגיש ופופולארי, כל מי שחושק לשוחח עם מיסטיקן זה או אחר, לקבל ממנו הדרכה והכוונה בבעיה או בדילמה, יכול לעשות זאת באמצעות ערוצי המדיה.


אסטרולוגיה ונומרולוגיה

אחד מתחומי רוח המיסטיקה, שבשנים האחרונות זוכה ליותר ביקוש וזאת כמובן בשל הנגישות שבדבר הפנייה למומחה, הוא תחום האסטרולוגיה והנומרולוגיה. תורות אלה עוסקות בקשר שבין גורמי השמיים והמספרים בחייו של האדם לבין גורלו. כדי לקבל תשובות מהמומחים יש להצטייד בתאריך הלידה המדויק, שעת הלידה, מיקום הלידה, שם פרטי ושם משפחה מדויק.


תקשור

תקשור הוא גם תחום פופולארי של רוח המיסטיקה. אנשים רבים פונים היום למתקשרים כדי שיפתרו להם בעיה זו אחרת באמצעות המדריך הרוחני האישי שלהם, שהוא למעשה ישות עליונה, השולח מסר אותו המתקשר מנתח ומציע לאדם כלים ליישום ההמלצות. באמצעות ישות זו, המתקשר הרוחני יכול לראות את מלוא התמונה ולספק לאדם תשובות מעמיקות הרבה יותר, מחומים אחרים אליהם יפנה האדם.


רוח המיסטיקה – למה  משמשת?

רוח המיסטיקה היא אותה הרוח האלוהית המתפרצת לחייהם של בני האדם כשהם בשפל, כשהם זקוקים להכוונה ולעזרה כדי לקום על רגליהם ולהתגבר על הקושי, בן אם זה מחלה קשה, מוות של אנשים יקרים, כישלון בעסקים או בזוגיות וכן הלאה. היא עוטפת בחום ובאהבה, ללא כל שיפוט ואשמה במטרה לרפא, ללמד, להאיר את הדרך ולסייע לממש את הפוטנציאל האישי הגלום בכל אדם, בהתאם לתוכנית האלוהית של הבריאה. זוהי רוח שכולה טוב ואור, וגם אם היא טרם התפרצה לחייו של אדם מסוים, יוכל הוא ליהנות מעוצמתה באמצעות המיסטיקנים העומדים לרשותו בכל בעיה ובכל דילמה.