קיובייס

תוכנת קיובייס יכולה להיות התוכנה שתכניס אתכם לתחום המוזיקה ותוכיח לכם שלעורך מוזיקה זו משימה הרבה יותר פשוטה משחשבתם. זה בדיוק הזמן להבין מה גדולתה של התוכנה ומה היא יכולה לעשות, וכמובן שמה שנמנה במאמר הבא זה רק חלק קטן.

הקלטת מוזיקה ישירות בתוכנה

אחת האפשרויות הבסיסיות ביותר של תכונת קיובייס היא להקליט מוזיקה. למעשה אפשר עם תוכנת קיובייס לערוך שירים מוקלטים אך אפשר גם להקליט ישר בתוכה, או קטע קטן להוספה לשיר כמו למשל קול שני, או להקליט שיר מלא. לאחר מכן ניתן לערוך את השיר ולחבר בין כמה קטעי שירים אך ההקלטה היא הפעולה הבסיסית ביותר שבלעדיה התוכנה לא הייתה יעילה כמו שהיא היום. כמובן שההקלטה נעשית באיכות טובה מאוד.

אפשר להוסיף קטעים ולערוך מיקסים

אחרי שהקלטתם קטע מסוים או שהחלטתם לעבוד עם קטעים מוכנים ואולי שירים מוכרים, תוכל לחבר ביניהם ביתר קלות. חיבור כמה קטעים הופך את העריכה להרבה יותר מעניינת כאשר אנשים רבים יכולים ליצור בשיטה זו מיקסים, מה שמשמש אותם למגוון שימושים כמו דיג'יי למסיבות, לשמוע בבית וכן הלאה. מיקסים אלו יכולים לקבל נגיעות מוזיקליות מיוחדות הודות להוספת אפקטים מיוחדים.

הוספת אפקטים שונים לשיר הקיים

מהם אפקטים מיוחדים בסאונד? האם קיובייס מאפשרת לכם להוסיף אותם? אפקטים מיוחדים יכולים להיות תוספת של כלי נגינה וירטואלי מסוים לקטע, תוספת של הד, הגברת או הנמכת ה-BPM כלומר הפיכת השיר לקצבי או איטי יותר וכן הלאה. כל אלו יכולים ליצור שיר מיוחד יותר ולעתים אפילו יישמע חדש לחלוטין. יש גם אפקטים אחרים כמו למשל של סינטיסייזר או איקוולייזר ועוד רבים אחרים שבוודאי תכירו עם הזמן. כך ניתן לשנות את הז'אנר של השיר וליצור קאברים משלכם.