קוסטה ברווה

קוסטה ברווה – תיירות מרפא לנפש

יש מקומות שהן קצפת, וכאלה שהם דובדבנים. ישנם מקומות שהם התגלות של קסם וישנה קוסטה ברווה שהיא כל אלה ויותר – הרבה יותר. מי מכם שחולמים על חופשה או נופש מומלץ לכם לבחור בפנינה התיירותית קוסטה ברווה, השוכנת מצפון לברצלונה, ומהווה את אחד היעדים הנחשבים והנחשקים ביותר לשייט קאייקים.

לא בכדי בוחרים מדי שנה מיליוני תיירים לפקוד את המקום הזה שמאפשר לממש את השאיפה הטבעית של תיירים באשר הם – לטייל, לבלות, ליהנות. להשתרע על חופים מוזהבים להתמכר לבטן-גב, לטעום את החיים הטובים והיפים.

רצועת חוף מרהיבה

כל טיסה לספרד מעוררת אצל תיירים את בלוטת הציפייה והסקרנות ואת תת-בלוטת ההנאה ( או ההיפך). בתוך קוסטה ברווה אפשר ליהנות גם מהליכה ברגל למרגלות המצוקים והחופים, לפקוד את הכפרים הציוריים הממוקמים על רצועת החוף ולהתרשם מחומו  האבן העתיקות, שרידיה של קטלוניה העתיקה שהותירה מנזרים ומבצרים  השובים גם את עיניהם המודרניות של התיירים במאה העשרים ואחת..

חבילות נופש אטרקטיביות:

סוכנויות נסיעות וחברות תעופה מציעות לכם חבילות נופש, אשר במסגרתן תוכלו לשלב שהייה בלב נופים מרהיבים, כפרי דייגים, שווקים, פסטיבלים שונים (אם התמזל מזלכם להיקלע אליהם במועד שבו הם מתקיימים או, לחלופין, אם כיוונתם את חופשתכם למועד קיומם) ארכיטקטורה מרשימה, טבילה במי מעיינות המרפא והספא בעיירות הקרובות, גנים בוטניים, "בורסת הדגים", מוזיאון דאלי ועוד.

אוהדיה המושבעים של קבוצת הכדורגל הטובה בעולם – ברצלונה, יכולים לשלב בחבילת נופש הכוללת צפייה באחד ממשחקיה הביתיים של קבוצתם האהודה והנערצת עם גיחה קצרה לקוסטה ברווה, השוכנת במרחק נסיעה בת כשעה מברצלונה.

הטבע והנוף אומרים שירה:

קוסטה ברווה מציעה לכם הוויית חופש וחוויית נופש עשירות ומועצמות. האוויר. האווירה. המון התיירים הגודשים את האי ומשווים לו חזות קוסמופוליטית. המסעדות. המועדונים. הנשים… אם יש מקום אשר השהייה בו כמוה כריחוף מענג בתוך בועה חלומית – זה המקום.

קוסטה ברווה היא מקום שבו הטבע והנוף אומרים שירה ומבצעים דואט מזהיר ללא מילים. במקום  להכביר מילים אל האי הקסום והפניני הזה מתבקש להחריש, להמשיך להשתאות ולהיקסם, ולהסתפק בקריאת השתאות  בת מלה אחת – בראוו.