פתיחת מזל

מה זה בעצם?

כולנו מרגישים לפעמים חסרי מזל. כולנו חווים עיכובים כאלה ואחרים בהשגת רצונותינו ומילוי מטרותינו. רבים מאיתנו לא מצליחים למצוא בן או בת זוג, רבים סובלים מבעיות פריון שונות, רבים נתקלים בקשיים במציאת פרנסה… כולם חווים כשלונות שונים, מרובים יותר או פחות. השאלה היא מה אנחנו עושים עם "חוסר המזל" הזה.


מי צריך פתיחת מזל?

רוב האנשים הנתקלים בחוסר מזל מקטרים קצת וממשיכים הלאה, בעיקר אם מדובר בפעמים הראשונות. אלה שחוסר המזל שלהם מרובה והם נתקלים בכשלונות חוזרים ונשנים, בייחוד כאשר מדובר באותו תחום שוב ושוב, יכולים להתחיל לבדוק מה הם עושים לא בסדר והיכן הם טועים. לעיתים קרובות הם מגלים שהם עושים הכל בצורה הנכונה ובכל זאת נכשלים, לאנשים אלה מומלץ לבצע פתיחת מזל.


איך זה מתבצע?

בדרך כלל פתיחת מזל היא תהליך די פשוט ואף ניתן לבצעו באופן עצמאי. ישנן דרכים רבות להסיר את המזל הרע – קמעות, שינוי שם, תפילות, סגולות שונות, ועוד. כאשר מדובר במקרים קשים של חוסר מזל, ניתן ללכת לאנשי מקצוע בתחום המיסטיקה ופתיחת המזלות, לביצוע פתיחת מזל יסודית ועמוקה יותר. תהליך זה עשוי להיות ארוך יותר, קשה יותר, לעיתים אף פנימי וריגשי יותר. איש מקצוע יבדוק את שם האדם, תאריך הלידה שלו, מצבו הרגשי, יברר את הסיבה לחסימת המזל ויערוך את תהליך הפתיחה.


פתיחת מזל כללית

לפניכם סגולת פתיחת מזל כללית, הטובה לכל תחום בו מזלכם חסום, בין אם מדובר באהבה, פרנסה, בריאות, או כל תחום אחר:
רכשו 7 מנעולים חדשים וכתבו על כל אחד מהם את אחד משמות האבות: 1. אברהם 2. יצחק 3. יעקב 4. משה 5. אהרון, 6. יוסף 7. דוד. יש לנעול את המנעולים לפי סדר האבות – מאברהם לדוד – לפתוח אותם חזרה ולומר –  “בזכות (השם שמצוין על המנעול,לדוגמא, אברהם) הצדיק, כשם שהיה המנעול נעול ונפתח, כך יפתח עלי מזלי, מסגור לפתוח".
חזרו על פעולה זו עם כל שבעת המנעולים, לפי הסדר שצוין, ולאחר מכן השאירו את המנעולים פתוחים ומוחבאים  בבית, כאשר המפתחות מוחבאים בשקית נפרדת ובמקום אחר, למשך 7 ימים, ומזלכם ייפתח במהרה.