פרגולות אלומיניום

הכירו את פרגולות האלומיניום

פרגולות אשר עשויות מאלומיניום הן ללא כל צל של ספק פיתרון אידיאלי עבור מרפסות שמש לצורכי הצללה נוחה ביותר. יחד עם זאת, ניתן להשתמש בפרגולות מן הסוג הזה גם לצורך הנחה על פרגולות הבטון הרגילות או עם עמודים. האמת היא, כי היתרון העיקרי של פרגולות אלומיניום על פני פרגולות עץ הוא כושר העמידות שלהן: פרגולות אלומיניום מתאפיינות בכך שהן אינן נשרפות כתוצאה מהשמש, אין צורך בטיפול בשלבים והן מאפשרות בחירה בין פרגולות קבועות או פרגולות נפתחות בהתאם לצורך שלכם ולמבנה אותו הן מצלות.

היתרונות האסתטיים

יש לציין, כי מבחינה אסתטית, ניתן להזמין פרגולות אלומיניום ולבחור את מרווחי האור בין השלבים השונים. מעצבי בתים עושים שימוש נרחב בפרגולות אלו על מנת לשלב בין האור והצל בחצר או במרפסת. אך גם לקוחות פרטיים יכולים לעשות זאת וליהנות מהצללה ברמה גבוהה ולתת תחושה של סביבת מגורים ירוקה. מעבר לכך, פרגולות אלומיניום החלו להחליף את הפרגולות הרגילות בבתי המלון ואנחנו רואים יותר ויותר פרגולות אלומיניום בכל מקום שנדרש להצללה איכותית. צריך לזכור, כי המחיר האטרקטיבי של פרגולות אלומיניום והעובדה שהן מחזיקות מעמד זמן רב כל כך הופכות אותן למוצר מבוקש ביותר בכל מקום.

מפרט טכני בסיסי

פרגולת אלומיניום חשמלית יכולה להיפתח ברוב המקרים עד 160 מעלות. בכל הקשור אל כמות האור, בפרגולה חשמלית הברירה היא עד 95%. מעבר לכך, פרגולות אלומיניום שהן גם חשמליות מבטיחות אטימה של עד 97% בחודשי החורף. המשמעות היא שהפרגולה מחליפה את הסוכך המתקפל ולכן נשארת במקומה גם בזמן שיורדים גשמים.

מגוון של צבעים

מבחינת צבעים פרגולות אלומיניום מגוונות לא פחות מאשר פרגולות העץ. הגוון של האלומיניום יכול להיבחר על בסיס שאר פריטי העיצוב בחצר או במרפסת. עדיף להשתמש בשירותיהן של חברות מובילות לצורך התקנת פרגולות אלומיניום, לצפות בתמונות הקיימות באתרי האינטרנט השונים ורק לאחר מכן לקבל את ההחלטה. פרגולות אלו מאפשרות ללקוחות מגוון כלים לעיצוב החצר והמרפסת, אך הדרך הנכונה לעשות זאת היא בעזרת ידע של אנשי מקצוע מיומנים.