פנג שואי

פנג שואי – מהמזרח הרחוק למזרח התיכון

פנג שואי היא שיטה סינית עתיקה ליצירת הרמוניה בין חפצים ומקומות שמקורה בדת הטאואיסטית בסין. הדבר החל לפני מאות שנים, וכיום התחברה השיטה עם הטרנד של העידן החדש, המאפשר לרבים להכיר את שיטות הרוח המזרחיות, ולשלב אותן עם החיים בעולם המערבי. פנג שואי, שפרושו הוא רוח ומים, אמור לספק להולכים בדרכו את הפתרונות המעשיים ליצירת הרמוניה בחיים. כיום ניתן ללמוד שיטה זו באופן מסודר, וקיימים כמה בתי ספר המכשירים אנשים לעבוד ולחיות בשיטה זו.

לימודי פנג שואי – מה לומדים ואיפה?

לימודי פנג שואי מיועדים לאנשים המעוניינים להשתלב במטפיזיקה הסינית, ומטרתה היא השאיפה לאיכות חיים, לקידום מודעות אנושית וסביבתית, מימוש צמיחה אישית וקידום יחסים הרמונים בבית ומחוצה לו עד לפעולה בצורה נכונה והרמונית על פי התפיסה הזו.

תוכנית הלימודים כוללת בין היתר את יישום פנג שואי הקלאסי, לימוד הוליסטי שפירושו מציאת פתרונות מעשיים לבתים, דירות ועסקים על פי עקרונות הפנג שואי, וכן לימודי השיטות הקשורות בפנג שואי המובילות להרמוניה מעשית.

את הלימודים ניתן לקיים בכמה וכמה מקומות, שמתמחים בהוראת שיטות רוחניות מן המזרח. לימודי פנג שואי מצטרפים למגוון רחב של לימודים סיניים לא פורמאלים שהתפתחו בארץ בעשרים השנים האחרונות כחלק מאופנת העידן החדש, אשר חשף את העולם המערבי לתורות המזרח והפרקטיקות שלהן.

פנג שואי – להשתלם לעולם הרמוני יותר

פנג שואי היא עוד דרך מוכרת במזרח להגיע להרמוניה ולחיים טובים יותר. בארץ אומצה השיטה על ידי כמה וכמה מורים המלמדים אותה באופן מסורתי. שיטת הפנג שואי מיושמת גם במבנים שונים ברחבי הארץ, ואף בכמה בתי מלון בכל הנוגע לעיצוב החללים וההתייחסות להרמוניה בין החלקים השונים של המבנה והסביבה בה הוא ממוקם.

אם אתם מעוניינים בהיחשפות לעולם זה, בדקו את אפשרות הלימודים קרוב למקום מגוריכם ותמצאו את עצמכם בעולם רוחני והרמוני יותר. לימודי פנג שואי מספקים כלים מקצועיים לעיצוב חללי הבית והמשרד. תוכלו ליישם את החומר הנלמד במבנה הפרטי שלכם ולייצר אווירה נפלאה לכם ולכל הסובבים אתכם.