פירוש חלומות

חלמתם חלום ואינכם זוכרים אותו או שאתם כן זוכרים אך לא מצליחים לפענח את המסר שהוא הביא איתו? מדוע שלא תנסו לעשות פתרון לחלומות ובדקו לפי הנושא מה אומר החלום?

 
מהו החלום

חלום זהו מצב תודעתי שבו תת המודע של האדם נפתח בפני האדם אך בצורה בלתי מודעת. בקבלה היהודית מאמינים שבזמן החלום נשמתו של האדם מתנתקת מהגוף ועולה לעולמות עליונים שם היא פוגשת מדריכים רוחניים וישויות על. כך או כך, חלום הוא משהו שנחוץ לאדם כדי להתחבר לאני הפנימי שלו, להתמלא באנרגיות חיוביות ולקבל הדרכה להמשך החיים. את החלומות שאנו חולמים ניתן לחלק לכמה סוגים עיקריים: חלומות נבואיים, חלומות שהם מסע אסטראלי, סיוטים וחזיונות. על מנת לקבל את פירוש חלומות המתאים והנכון ביותר, חשוב מאוד תחילה לשייך אותו לסוג הנכון.


סוגי סמלים 

במהלך החלום אנו רואים סמלים שונים שחלקם הם סמלים אישיים וחלקם הם סמלים אוניברסאליים של כל הגילאים, לכל המינים ולכל הדתות. כך למשל, המספר 13 אצל יהודים מסמל הצלחה ומזל ואילו אצל נוצרים מספר זה מסמל מזל רע, כישלון וסכנה. אצל הנוצרים כלב מסמל בדרך כלל יחסי חברות קרובים ואילו אצל היהודים הוא יכול לסמל לשון הרע. לסמלים האוניברסאליים שייכים אש, חלונות פתוחים, מוות, לידה, קרובי משפחה וגם best online casino חלומות על מעוף, על איבוד הדרך, על זוחלים למיניהם, על מים, על היריון, על מוות וכו".


יומן חלומות

חלומות הם אומנם דבר מאוד חשוב עבור האדם ולרוב נושאים איתם מסרים לגבי עתידו, לא כולנו מצליחים לזכור במהלך היום על מה חלמנו בלילה. במיוחד אם נצטרך להיזכר בכל הסמלים הקטנים שראינו, אנו נתקשה במשימה לבסוף נקבל פירוש חלומות העלול להיות מוטעה. בשביל זה מומלץ לנהל יומן חלומות בו מייד אחרי שנתעורר בבוקר נרשום את כל מה שראינו, הרגשנו וחשבנו במהלך השינה. רישום החלומות בצורה עקבית, לא רק שיגביר את יכולת הזיכרון, אלא גם יעניק תמונה מצב אמיתית וכוללת לגבי עתידו ועברו של האדם. אפשר לעשות את הרישום הזה באמצעות מילים ואפשר באמצעות ציורים ותרשימים גרפיים.