פולריס

פולריס זוהי חברה לייצור טרקטורונים וכלי רכב אתגריים אשר נוסדה לפני כשבעים  שנה בארצות הברית. חברה זו כיום היא החברה הידועה ביותר בתחום הטרקטורונים ורכבי הספורט האתגרי. מידי שנה חברה זו מחדשת עם דגם חדש ומשופר של טרקטורון אשר מדורג במקום ראשון הן מבחינת האיכות והן מבחינת הבטיחות.

טרקטורוני פולריס הם טרקטורונים יציבים שניתן לנסוע איתם בחולות, במדבר ובתנאי שטח בביטחון וברוגע. מתלבטים עדיין? את הסרטון הזה אתם חייבים לראות!

פולריס – המילה האחרונה בתחום

טרקטורוני פולריס הם תמיד המילה האחרונה בתחום הטרקטורונים. חברת זו יודעת לייצר את המוצר בדיוק לפי צרכי הלקוח. בשנה האחרונה החברה השיקה את רכב השטח החדש שלה שנקרא "רייזר". זהו רכב חדיש העומד בכל מטרה ובכל אתגר.

הטרקטורון מסוג "רייזר" נוסע בשטחים הרריים, ובשבילי עפר במהירות וביציבות, כמו כן, רכב זה casino online מורשה לנהיגה על כביש סלול מה שאין כל טרקטורון מורשה לעשות. לרכב הרייזר יש מנוע חזק במיוחד וצמיגים עמידים. יתרון נוסף שיש לרכב זה שמשקלו נמוך יחסית לשאר הרכבים מסוגו דבר זה מאפשר נסיעה מהירה יותר, והנאה גדולה יותר.

חברת פולריס היא מותג נחשב מאוד בכל העולם. חברה זו מציירת רכבים מאוד איכותיים וגם מגוון אביזרים נלווים לרכב. החברה נותנת שירות מצוין במקרה של תקלה או בעיה ואכן, יש תמורה לאגרה.

פולריס – לקוחות מספרים:

ש" מקרית אונו, בעל טרקטורון מבית פולריס, מספר:

יצאנו כל החבר"ה לטיול שטח עם הטרקטורונים בנגב למספר ימים. הטרקטורון שלי תפקד מעולה בתחילת הטיול. נסענו, התפרענו והגענו למחוזות שטרם ראינו. הטיול היה מדהים . פתאום ביום השלישי, בשיא הטיול, הטרקטורון שלי שבק חיים. אכזבה קשה. לא ידעתי מה לעשות… באמצע המדבר, לבד, מבלי יכולת אפילו למקם את עצמי על המפה.

התקשרתי לשירות של פולריס בעודי אובד עצות לחלוטין והם הדריכו אותי שם בצורה סבלנית ורגועה מה עליי לעשות כדי לחלץ את הרכב שלי מהצרה, נתנו לי עזרה ראשונית טלפונית. לאחר שחילצתי את הרכב, הם הדריכו אותי לגשת לנקודת השירות הקרובה ביותר לאזור שבו הייתי ושם תוך מספר שעות לא רב תיקנו לי את הטרקטורון והוא היה כמו חדש.