פאונדרס

השקעות ירוקות

חברת ההשקעות בנדל"ן, פאונדרס, נכנסה לאחרונה לשוק האנרגיה הירוקה. אנרגיה ירוקה היא למעשה אנרגיה שאינה מתכלה (כמו נפט, גז ופחם), כלומר אלטרנטיבה לאנרגיה המקובלת כיום. כשהתחילו להבין בעולם כי האנרגיה המתכלה, סופה להיגמר, שלא נדבר על הזיהום והפגיעה בחי ובצומח, החלה האצה אדירה בפיתוח החלופות ובבניית מתקנים מתאימים.

סוגי ההשקעות השונות

פאונדרס מונה מספר אפיקי השקעה מגוונים אשר נכנסים תחת הקטגוריה 'השקעה באנרגיה ירוקה'. השקעה בחברות ובמיזמים אשר מפתחים את הטכנולוגיה, השקעה בנדל"ן המיועד למיזמים, השקעה בטכנולוגיות חדשניות, השקעה בפיתוח רעיונות מתקדמים לצמצום הנזקים אשר נגרמו עקב שימוש באנרגיה המסורתית ולבסוף השקעה בחברות ובמיזמים אשר מושפעים מהתפתחות שכזו.

השקעותיה של פאונדרס באנרגיה ירוקה

פאונדרס לוקחת בחשבון את כל אפיקי ההשקעות באנרגיה ירוקה אך לעת עתה משקיעה בנקודת הממשק שבין אנרגיה ירוקה לבין ענף הנדל"ן. כלומר השקעות נדל"ן מניב, בדגש על אנרגיה סולארית ואנרגיית רוח והשקעות בקרקעות למתקנים המיועדים להפקת אנרגיה ירוקה. היתרונות של פאונדרס מצויים בותק שלה, בהתמצאות בעולם הנדל"ן בשווקים הבינלאומיים ובהיכרות עם המידע העדכני ביותר בתחום העסקי.

אנרגיה ירוקה – מגמה עסקית ברורה

מדובר במגמה חובקת עולם אשר בראשה עומדות ארה"ב, קנדה, סין וגרמניה, אשר משקיעות כספים רבים בפיתוח אנרגיה ירוקה תוך שקילה נוספת של החלופה – אנרגיה גרעינית. יחד עם זאת חברות גדולות ממהרות גם הן להשקיע במהפכת האנרגיה ביניהם גוגל, אינטל וג'נראל אלקטריק.