עין החתול

עין החתול – מחירים, סוגים ושיטות לטיהור האבן

אבנים יוקרתיות היו מאז ומתמיד אהובות על בני האנוש בכל תקופה בהיסטוריה. הן תמיד היוו מוצר מושלם לתכשיט והפכו אותו ליוקרתי ומרשים ביותר. אחד מן הסוגים של אבנים כאלו הוא אבן עין החתול. בואו ונבדוק על מה בעצם מדובר?

עין החתול היא אבן מרהיבה בעלת השפעות מאגיות ורוחניות מאוד חזקות, אך לא רק, מכיוון ש"עין החתול" היא גם תופעה מיוחדת אשר נצפית באבנים קוורץ, מונסטון, וטורמלין. לעומת עין החתול המקורית שהנה אבן קריסובריל, התופעה אשר נקראת על שמה מתכוונת להגנה, אושר ומזל וגם להגברת המודעות שאבנים נוספות מעניקות בדיוק כמותה .

סוגים שונים של עין החתול

אבני עין החתול מגיעות בגוונים שונים של ירוק ובצורות שונות. מקובל לחשוב כי ככל שצבעה של האבן ירוק יותר וככל שהקו שלה נקי וחד יותר, כך גם עוצמתה של האבן גדולה יותר. בנוסף קיימות גם רמות שונות של שקיפות וגם הן משפיעות על עוצמתה של האבן .

מחירה של אבן עין החתול

אבן עין החתול היא אבן בעלת עוצמות רבות ועוסקים בחקר השפעות האבנים מאמינים בסגולות כמעט בלעדיות שיש לה. יחד עם זאת, לא מדובר על אבן יקרה מכיוון שהיא אינה אבן טובה. מחירי התכשיטים בהם משובצת אבן עין החתול אינם יקרים ומחירם לא עובר את האלף שקל. יחד עם זאת, למרות ערכה הכספי הנמוך, היא מוכרת כבעלת יכולת למנוע עוינות, בעלת יכולת לשפר את המצב הכלכלי, כמעוררת אינטואיציה ובתור מגבירה את המודעות לרוחניות .

טיהור האבן

טיהור אבן הוא תהליך פשוט יחסית אשר נועד להטעין את האבן מחדש בכוחות ובאנרגיות הנשמרות בתוכה. כל אבן חדשה שאנו רוכשים או מקבלים במתנה צריכה לעבור את התהליך על מנת להתאים למי שעומד להשתמש בה. ניתן לעשות זאת על ידי טבילת האבן במי מלח או על ידי החזקת האבן תחת מים זורמים (עדיף טבעיים). שיטות נוספות לטיהור האבן הן הנחת האבן תחת אור השמש או הירח ואפשר גם להעביר את האבן מסביב להילה של נר דולק.