סנטריקס

סנטריקס – מרכזיה חדשנית לכל עסק

הקדמה הביאה אלינו לאחרונה פתרון חדש לנושא של מרכזיות טלפונים עבור אירגונים ובתי עסק שונים. אנו מדברים על הטכנולוגיה החדשנית של סנטריקס. על מה מדובר?

שירותי סנטריקס הם שירותים חכמים ומתקדמים אשר פועלים בשיטת IP ומספקים את התחליף הטוב ביותר למרכזיות האנלוגיות אשר היו נפוצות עד לפני כמה שנים בכל ארגון או בית עסק גדול. מרכזיות סנטריקס מספקות את החדשנות באמצעות מגוון רחב של תוכנות אשר לא מפסיקות להתעדכן כל הזמן. הן מציעות גם זמינות באמצעות מספר חיוג ישיר, מענה קולי עצמאי לכל השלוחות של המרכזייה, ובנוסף לכך, הן גם מאובטחות באבטחה ברמה הגבוהה ביותר, מכיוון שהן מותקנות על גבי תשתיות של חברות ענק אשר מפתחות את תחום הטלפוניה של מחר.

עם אילו מכשירי טלפון פועלות מרכזיות סנטריקס

מרכזיות סנטריקס מאפשרות את ההמשכיות של העסק, מכיוון שהן משמרות את המספר המוביל של המרכזייה, הן מסופקות עם תמיכה מלאה מן החברה אשר משווקת אותן ומגיעות עם מכשירי טלפונים המיועדים לשלוחות הפנימיות. משווקות של מרכזיות סנטריקס בונות חבילות שירותים מותאמות לצרכי המשתמש וגם מתאימות את מכשירי הטלפון על פי החבילה שנרכשה. קיימים היום לפחות עשרה דגמי טלפונים אשר עובדים עם מרכזיית סנטריקס וזה מאפשר להתאים את סוג המכשיר לתקציב.

מה הוא ממשק ניהול של מרכזיות סנטריקס

כל הממשקים לניהול המרכזייה הזו מרוכזים בדרך כלל בפורטל משתמשים והם מתחלקים לממשקים המיועדים למנהלי התקשורת בארגון, למנהלי העבודה וללימוד השימוש במערכת. מכיוון שהמשווקת של מרכזיות אלה מקדישות גם תשומת לב רבה להטמעת המערכת במכשירי החברה, כל אחד מהמנהלים עובר את ההכשרה הדרושה לשם הפעלת המערכת וכך גם העובדים שעתידים להשתמש בטלפונים.

התוכנות המתקדמות ביותר של מרכזיות סנטריקס

התוכנות המתקדמות של מרכזיות אלה, כוללות את האפשרות להשמיע מוזיקה עבור הממתינים על הקו, לקבל פירוט שיחות לכל שלוחה, לנהל בצורה מרוכזת את כל השיחות היוצאות, את האפשרות למשוך שיחות משלוחות אחרות וגם להגדיר את אופן המעבר בין השלוחות של השיחות הנכנסת למרכזיה.