מתקשרים רוחניים

מתקשרים – מהו תקשור?

מהו בעצם תקשור? תקשור הוא למעשה מסר העובר מעולמות עליונים לעולמות תחתונים על מנת להוות סיוע והכוונה בחיים הגשמיים. כל אדם, בכל שלב שהוא בחייו יכול להיעזר בסיועם של מתקשרים על מנת לקבל הדרכה והכוונה בעקבות המסרים אותם הוא מקבל. בדרך כלל אנשים פונים לאפשרות של תקשור על מנת לקבל הדרכה והנחייה מעשית אשר תביא לשיפור באיכות חייהם.


מהו מקורו של התקשור

המתקשרים נמנים על קבוצת מלאכים מעולם היצירה, שהוא העולם אותו כולנו מכירים אבל בהיבט הרוחני שלו. עולם היצירה, בו פועלים מתקשרים, מכיל מסרים ומידע על הנשמות הפועלות ומתקיימות בעולם העשייה, שזהו העולם התחתון הגשמי בו רוב בני האנוש חיים ופועלים. באפשרות המתקשרים לפרוס תמונה רחבה אודות המפה הרוחנית של הנשמות הנמצאות בעולם העשייה ולקלוט את המסרים המועברים מעולמות עליונים לגבי מקומו של אותו אדם מבחינה רוחנית. כך אפשר ליצור הבנה online casino עמוקה לגבי אפשרות התנהלות עתידית של אותו אדם ולייעץ לו לגבי דרכי הפעולה שעליו לנקוט. על מנת להבין את המסרים מעולמות גבוהים יש צורך בניקיון וטהרה, הן במבחינה חיצונית וגם מבחינה פנימית, וכן רצון אמיתי להגיע לידי תיקון ושאיפה כלפי מעלה.


מתקשרים – תהליך התקשור

על מנת לקבל תקשור, נדרשים פרטים מלאים אודות המבקש תקשור הכוללים שם מלא (כולל שמות שניים או שמות משפחה כפולים), וכן את הנושא או השאלה עבורם מבקשים תקשור. ניתן לבצע תקשור על ידי הגעה פיזית אל המתקשרים, אך יש הפועלים באמצעות שיחה טלפונית, או אפילו על ידי אתרים כמו אתרי מיסטיקה שונים. את תוצאות התקשור אפשר לקבל בדואר או באי מייל במידה ופונים דרך אתרי המיסטיקה.


משמעותו של התקשור

חשוב לעיין לעומק בעת קריאת התקשור ואף להדפיס אותו כדף מוחשי שיילך איתכם לכל מקום ובמידת הצורך מדי פעם לעיין בו. לא תמיד מובנות הכוונות הכתובות בתקשור ועל כן חשוב לקרוא שוב ושוב ולהתעמק בכתוב. התקשור עצמו הוא הנחייה רוחנית עבור האדם שביקש תקשור והוא מאפשר מציאת כיוון אמיתי בחיים וחשיבה על פתרונות מעשיים ונכונים. באופן כללי מטרת התקשור הוא תיקון רודף תיקון. לעיתים קיימת בעיה בהעברת התקשור במקרים בהם אין הזמן מתאים לכך או כאשר אין אפשרות לנשמה להיחשף, אך ייתכן שימסרו מסרים בנושאים אחרים שלא נשאלו לגביהם אך עשויים לרמוז על הנושא הנשאל.