מתקשרים מומחים

מומחה תקשור – להבין את החיים שלנו לעומק

בכדי להבין מהי עבודתם של מתקשרים מומחים, צריך להבין ראשית כל את מלאכתם – התקשור הרוחני. התקשור הרוחני הוא למעשה יצירת גשר – בין האדם הגשמי והארצי לבין קיום וישויות שאינן גשמיות. הדבר לא מתייחס להעלאה באוב של דמויות מתות, שאנו מכירים מסרטי אימה – מדובר ביצירת תקשורת בין אדם המחפש הכוונה ועזרה, לבין הישות שנחוצה לו לקבלת העזרה. ייתכן ומדובר בישות לא אנושית – מדריכי אור ומלאכים – אך לעתים קרובות מדובר גם בתקשורת עם התת-מודע והלא-מודע הטבוע בנו עצמנו. מתקשרים רוחניים משתמשים ביכולת שיש בכל אחד מאתנו – להביא את עצמנו למצב של תקשורת עם העולם הלא-גשמי – מפתחים ומאמנים אותה, וכך בעצם הופכים למתקשרים מומחים.


הסכנות המרכזיות – רמאות ונביאי זעם

לא כל אלה שמציגים עצמם בתור מתקשרים מומחים ראויים להיקרא כך, כשנוכלים רבים מנצלים את הצורך האנושי בהכוונה ובהבנת הקיום שמעבר לצרכי נוכלות. נוכל לעד ולעולם לא ישים לעצמו למטרה לעזור – אלא לגזול כסף. לכן, הנוכל יגבה online casino בדרך כלל סכומי כסף גבוהים מהסכומים אותם יגבו מתקשרים מומחים. סוג מסוכן נוסף של מתקשרים שכדאי להימנע מהם הוא מתקשרים המשתמשים ביכולות התקשור שלהם ליצירת חוויה שלילית אצל המטופל שלהם. מתקשרים אלה אולי נותנים למטופליהם מידע מדויק אודות אירועים שליליים בעתידם – אבל הם שוכחים את המטרה האמיתית של עבודתם – העצמת המטופל.


מדריכים בחוויה מעצימה

כאמור, המטרה של התקשור היא לא יצירת נבואות זעם, אלא דווקא יצירת חוויה מעצימה. מתקשרים מומחים ימנעו מעיסוק בנבואות ובקשיים שצופן העתיד – והוא צופן קשיים לכל אחד מאתנו. המתקשרים יתמקדו, לעומת זאת, בכלים שיש בנו כדי להתמודד עם קשיים אלה. כך למעשה מתקשרים מומחים הם מדריכים ומטפלים – ולא נביאים.