מתקנים מתנפחים

מתקנים מתנפחים נחשבים לפריט חובה בכל אירוע או פיקניק שתעשו. מי מאיתנו המבוגרים לא זוכר את הפעם הראשונה שטיפס על מתקן מתנפח? ההתרגשות, הכיף, האדרנלין ובעיקר ההנאה, חרוטים אצלנו לעולמי עד. היתרון הגדול כיום הוא שאפשר למצוא מגוון רחב של מתקנים מתנפחים לכל סוגי הפעילויות.

מתקנים מתנפחים – המתכון המושלם למסיבה טובה

יש לילד שלכם יום הולדת ואתם רוצים לעשות משהו חדש, שונה ומפתיע? בעזרת שימוש במתקנים מתנפחים יש לכם הזדמנות להפיק יום הולדת שאף אחד לא ישכח. כיום, מתקנים מתנפחים בימי הולדת ומסיבות הם דבר מאוד שכיח, מגוון האפשרויות הבלתי מוגבלות הטמונות במתקנים מתנפחים, היכולת שלהם להעסיק את הילדים במשך שעות ומעל הכל התחושה שהם באמת נמצאים במסיבה, הופכים את המתקנים המתנפחים לאטרקטיביים ופופולאריים ביותר.

מתקנים מתנפחים – איזו חברה לבחור

כפי שכבר קראתם, המתקנים המתנפחים פופולאריים ביותר בישראל ולכן יש גם לא מעט חברות המתמחות בהשכרת מתקנים מתנפחים. ישנם מספר פרמטרים עיקריים שבעזרתם תוכלו לסנן את החברות ולבחור בחברה המתאימה לכם ביותר:

מתקנים מתנפחים – בטיחות

הבטיחות היא במקום הראשון. כאשר אתם בוחרים חברה בדקו מהי רמת הבטיחות אצלה. האם בחברה מקפידים על  נושא הבטיחות ובאיזו צורה זה בא לידי ביטוי בשטח. אתם ממש לא רוצים להיות מעורבים באיזו פציעה חלילה של אחד הילדים.

מתקנים מתנפחים – ניסיון

הפרמטר השני בבחירת חברה המתמחה בהשכרת מתקנים מתנפחים הוא הניסיון שלהם. כמה שנים יש לחברה הזאת ניסיון בתחום המתקנים המתנפחים? האם הם נושאים באחריות? מי מתפעל את המתקנים במהלך האירוע? כל אלו ועוד הן שאלות שאתם חייבים לשאול את החברה על מנת שלא יהיו לכם הפתעות בהמשך.

מתקנים מתנפחים – מקצועיות

כפי שכבר נכתב כאן בהתחלה, מתקנים מתנפחים עלולים להיות מסוכנים אם אין בטיחות מספקת. בדקו היטב מהי רמת המקצועיות של החברה איתה אתם הולכים לעבוד, בקשו לראות תיק עבודות ממסיבות קודמות, דברו עם המפעילים וסגרו את כל הפרטים בצורה מדויקת.

מתקנים מתנפחים – החגיגה המושלמת

בסופו של דבר המטרה שלכם היא לעשות עבור ילדכם את המסיבה הטובה ביותר. זה לא משנה אם זה פיקניק בפארק או מסיבה בחצר הבית, מתקנים מתנפחים יעשו לכם את העבודה ובגדול! אז עכשיו כאשר אתם יודעים איך לבחור חברה להשכרת מתקנים מתנפחים, כל מה שנשאר לכם זה להרים טלפון, לסגור וקדימה למסיבה!