מתנפחים להשכרה

יש לכם אירוע? פיקניק? יום הולדת לילד בן ה- 7 וכל הכיתה שלו מגיעה? אין כמו מתנפחים להשכרה כדי להפוך כל אירוע לחגיגה אמיתית!

מתנפחים להשכרה –  פאן אמיתי

היתרון הגדול של מתקנים מתנפחים להשכרה טמון בעובדה שזה ווין ווין סיטואייישן, אי אפשר ליפול עם מתנפחים להשכרה. אין ילד שלא ייראה מתקן מתנפל ולא ירצה לשחק בו. למעשה אם בעבר היינו רואים מתקנים מתנפחים רק בלונה פארק או באירועים גדולים הרי שכיום יש הרבה מאוד מתנפחים שמותאמים לגודל האירוע. יש מתנפחים שניתן לנפח אותם באופן עצמאי ולמקם אותם במרתף או בכל מקום סגור אחר, בחורף למשל, ויש כמובן מתנפחים שאפשר לפרוס בחוף הים, בפארק ועוד.

למעשה, מתנפחים להשכרה מתכווננים לפי גיל הילדים. הרי ברור שיש מתקנים מתנפחים שמתאימים יותר לילדים בגיל 8-9 וכאלו שמתאימים לגילאים קטנים יותר. הדבר הראשון שעליכם לעשות בעודכם מתכננים את מסיבת יום ההולדת או האירוע שלכם זה לחשוב מה אתם רוצים, איזה סוגי מתנפחים, איזו כמות, כמה אתם מוכנים לשלם ועוד. מתקנים מתנפחים להשכרה יעסיקו את הילדים לאורך כל המסיבה ויאפשרו לכם לבלות קצת זמן עם האורחים שבאו להגיד מזל טוב.

מתנפחים להשכרה – בחרו חברה מקצועית

יש כיום לא מעט חברות שמשכירות מתנפחים להשכרה. הבחירה שלכם בחברת המתנפחים הטובה ביותר תעשה ע"פ קריטריונים נוקשים של אמינות ובטיחות. הדבר הכי חשוב בכל מה שקשור למתנפחים זה שמירה על בטיחות הילדים. רוב המתנפחים מותאמים לילדים קטנים ולכן יש צורך לוודא את האחריות של מפעילי המתנפחים במהלך האירוע. בדקו עם חברת המתנפחים האם לכל מתנפח יהיה מפעיל מורשה מטעם החברה, שתפקידו להנחות את הילדים ולשמור שהכול מתנהל כשורה או שהחברה לא מתחייבת לספק לכם מפעיל כזה וכל הניפוח כולל התפעול נופל עליכם.

מדובר על פרטים חשובים ביותר משני טעמים: הטעם הראשון הוא בטיחותי-מקצועי והטעם השני הוא הפנאי שלכם בזמן האירוע. ברוב המקרים משתמשים במתקנים מתנפחים ביום הולדת של הילד, באירוע כזה יגיעו הרבה אורחים שלכם, בני משפחה, אחים, דודים וכו', כשלכולם תרצו להקדיש זמן, ברגע שאתם יודעים שהמתקנים המתנפחים מתופעלים על ידי אנשי צוות מיומנים, תוכלו להתפנות לאורחים ב- 100% ולא תצטרכו לכתת רגליכם למתקנים ולשמור על הילדים. בצורה כזו ההנאה שלכם מהמסיבה תהיה מושלמת, גם הילדים ייהנו וגם אתם.