מרכזיה לעסקים

כל מה שחשוב לדעת אודות מרכזיות לעסקים

כפי שאתם משקיעים את מרב המאמצים שלכם בבחירת הטלפון הסלולארי האישי והמחשב הנייד שילך אתכם לכל מקום, כך גם חשוב לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי הבחירה של המרכזייה עבור העסק שלכם. יש חשיבות לבחירה של מרכזיה אשר תתאים לצרכים שלכם תקדם את הפעילות העסקית ותוזיל את עלות התקשורת, בעוד שבחירה שתתבסס על החלטות ודגשים לא נכונים עלולה לעלות בסופו של דבר ביוקר .

יתרונות של מרכזיות לעסקים מהסוג IP

מרכזיות לעסקים מהסוג IP הן הפיתוח האחרון בתחום הטלפוניה הקווית העסקית ומומלץ מראש לשלול רכישה של כל סוג אחר של מרכזיות לעסקים, מכיוון שרק מרכזיות IP ייקחו אתכם אל העתיד, בין השאר מכיוון שמרכזיית IP מורידה באופן משמעותי את הוצאות הטלפוניה של העסק ושיחות בין עובדי החברה מתבצעות בשיטת ה-VPN ללא עלות כל שהיא. בנוסף, שיטת ה – VPN מאפשרת לעסק ליהנות משירותים מתקדמים כמו התקשרות בין הטלפונים למחשבי החברה וכמו כן שיחות וידאו, אך עם כל הצער שבדבר, אין מערכות IP מתאימות בתור מרכזיות לעסקים קטנים .

פתרון מתקדם אשר מתאים לעסקים קטנים

כאשר מדובר על מרכזיה לעסקים קטנים, הפתרון המשתלם ביותר הוא ה – Outsorcing. בשיטה הזאת החברה רוכשת מחברה חיצונית לא מרכזייה, אלא חבילת שירותי טלפוניה אשר כוללת מגוון רחב של אפשרויות תפעול. הדבר חוסך את עלויות ציוד ההקמה והתקשורת מתבצעת באמצעות אחת מספקיות התקשורת הפועלות בישראל .

יתרונות של חבילות תקשורת לעסקים קטנים

חיסכון הוא ללא כל ספק יתרון ענק, מכיוון שבשיטה הזאת אין צורך לרכוש חומרה יקרה כמו בשיטות האחרות, אך לא רק זה, מכיוון שבשיטה הזאת ניהול המרכזייה וביצוע השינויים והשדרוגים הנחוצים נעשה על ידי חברה חיצונית.

חשוב לציין, כי גם תיקון תקלות הנו חלק מחבילת השירותים של ספקית חבילות תקשורת לעסקים קטנים. זמינות גבוהה של שירותי תקשורת לעסקים ושמירה על רצף עבודה הם יתרונות נוספים של מרכזיות לעסקים קטנים אשר ניתן כמובן לרכוש בשיטת מיקור החוץ .