מיסטיקנים אונליין

קבלת תשובות מהמומחים

אל מיסטיקנים אונליין פונים כשרוצים לקבל עזרה, הכוונה או תשובה לשאלה ממוקדת. בצד השני נמצאים מיסטיקנים שלכל אחד יש התמחות משלו בה הוא מנוסה כבר שנים רבות (כמובן, חלק מהמיסטיקנים מנוסים ביותר משיטה אחת למתן תשובות וידעו לתת לכל אחד את התשובה בדרך הנכונה ביותר עבורו). כאשר פונים אל מיסטיקנים אונליין מומלץ לפנות למי שמרגישים בנוח עם השיטה שלו, למי שהנסיון שלו גורם לנו לסמוך עליו ובסופו של דבר חשוב לקחת בחשבון את ההמלצות השונות, גם אם לפעמים הדבר אומר שיהיה לנו לא נוח כל כך בהתחלה.


שיטות

ישנם מיסטיקנים אונליין מתחומים שונים. חלקם פותחים קלפי טארוט, חלקם עוסקים בנורמולוגיה, אסטרולוגיה וחלקם מתמחים בקבלה. כל דילמה ניתן לפתור בשיטות שונות וחשוב לא רק מי הפותר אלא שמי שמתייעץ ירגיש בנוח עם השיטה אליה הוא פונה. לעיתים יש מיסטיקנים אשר מתמחים ביותר משיטה אחת כך שהם משלבים בתשובות את השיטות השונות שברשותם.


ניסיון

מיסטיקנים אונליין חייבים להיות בעלי ניסיון. הניסיון יכול להיות עשר שנים ויכול להיות שלושים שנה, החשוב הוא שיהיה להם ניסיון על מנת שמי שפונה אליהם יקבל תשובה שמתאימה למצב הספציפי שלו. מיסטיקנים עם ניסיון עזרו כבר לפתור אלפי דילמות וסוגיות בחייהם והם עומדים לרשות מי שנמצא בבית כדי לתת לו את המענה הטוב ביותר לשאלותיו.


פתרון לדילמה

כאשר הדילמה "פשוטה" כמו האם לחתום על חוזה כפי שהוא או לא, הביצוע גם הוא יהיה פשוט. כאשר הדילמה מורכבת התשובה גם היא יכולה להיות מורכבת ולעיתים אף לדרוש מהפונה אל מיסטיקנים אונליין לבצע שינוי מסויים בחייו. הפתרון לא תמיד יהיה קל, אך הוא יכוון את הפונה כיצד לשנות את חייו לטובה.