מומחי תקשור כמורי דרך

מומחי תקשור

 למרות הדעה הרווחת שהעתיד הוא דבר שנקבע מראש והכל כבר כתוב בספר הספרים, אנו בהחלט יכולים לשנות אותו ולהפוך אותו לגן עדן אמיתי. זה אפשרי, צריך רק להבין את ייעודו של האדם, את נקודות החסימה הרגשיות שלו ואת נקודות התורפה בהם הוא נתקל ואינו מסוגל לממש את הפוטנציאל האלוהי. מי שיכול לסייע לנו בהבנת כל ההיבטים הללו, הם מומחי תקשור. מומחי תקשור מתמחים בתקשור רוחני וביכולתם לסייע לבני אדם בכל בעיה ובכל דילמה. תקשור זה היעוד שלהם בחיים והם כאן כדי לעזור לנו בהכוונה ובהדרכה הנעשית בשיתוף עם ישויות עליונות.

 מומחי תקשור – מורי דרך לחיים מאושרים

מומחי תקשור הם קודם כל מורי דרך המכונים גורויים. ייעודם בחיים זה לעזור לאנשים בתחילת דרכם בעולם הרוחני, כשהנפש שלהן עדיין צעירה וזקוקה למשענת רכה ויד מכוונת. הם כאן כדי לעזור לנו בקבלת החלטות נכונות, בפתרון תעלומות מהעבר, בהבנה טובה של נקודות החולשה שלנו ובגילוי נקודות החוזק. בידיהם ידע עצום מהעולם הרוחני שמאפשר להם לתת לנו עצות חכמות בכל ההיבטים של החיים: אהבה, משפחה, כסף, עסקים, לימודים, ילדים וכו'.

מומחי תקשור – תקשור עם מדריכים רוחניים

מומחי תקשור רבים מסוגלים לבצע את התקשור עם המדריך הרוחני האישי של האדם המבקש תקשור. לכל אדם יש מדריך רוחני המשגיח עליו מלמעלה ודואג שהאדם ינצל את מלוא הפוטנציאל האישי שלו כדי לממש את ייעודו האמיתי בחיים. הם כל הזמן לידינו וכל הזמן שולחים לנו מסרים, למרות שאנו לא מרגישים בנוכחותם ולא תמיד יכולים לפענח נכון את המסרים, או בכלל להבין שאלה הם מסרים מלמעלה. כאן לתמונה נכנסים מומחי תקשור המסוגלים לתקשר עם מדריכים רוחניים, לקבל מהם הכוונה וכלים מעשיים לפתרון בעיות.

 מומחי תקשור – דרכים נוספות לתקשור 

מומחי תקשור יכולים לבצע את התקשור בדרכים שונות ועם ישויות שונות. קריאה בקלפים, פתרון חלומות, קריאה בכף היד, אסטרולוגיה, כתיבה או ציור אסוציאטיבי, דמיון מודרך – כל אלה הן למעשה הדרכים בהן ניתן לבצע את התקשור. לעיתים התקשור נעשה על ידי המתקשר באופן מודע ולעיתים באופן בלתי מודע.