כסא ברכיים

כסא ברכיים- מדהים כמה מהר מתמכרים אליו

יושבים זמן ממושך מול המחשב? הגב נשבר? חשים עייפות גם אחרי שנת לילה טובה? הכתפיים מתוחות? מתי לאחרונה בדקתם את הכסא עליו אתם יושבים?

כסא ברכיים, מתוכנן תוך התחשבות במבנה האנטומי, ומעוצב בהתאם, יפתור את בעית הכאבים בקלות, והשאלה היחידה שתשאלו את עצמכם תהיה, מדוע לא קנינו אותו קודם??

כסא ברכיים או איך עבודה הופכת למהנה יותר?

הבעיה העיקרית ממנה סובל אחוז גבוה מאוכלוסיית העולם, בעיקר המערבית, הוא כאבי גב, ברכיים וצוואר. הסיבה העיקרית לכך היא ישיבה ממושכת, ובתנוחה קבועה- לרוב יהיה זה מול מחשב.

כשהיום שלנו מלווה בישיבה ממושכת ובתנוחה שאיננה משתנה, גם אם אנו חשים שאנו יושבים על כסא שנוח לנו, בפועל הכסא אולי נוח, אולם לא ממש תורם לבריאות הגב שלנו.

כסא ברכיים הוא כסא שתוכנן ועוצב עקב צורך שנולד, והבנה כי ישיבה ממושכת במצב סטטי, דורשת גם התייחסות מיוחדת והתחשבות בגופינו.

הכסא, בנוי בצורה של מושב קבוע אשר מוטה לפנים בזווית של שלושים מעלות, ובעל תומך מרופד לברכיים. תכנון הכסא נעשה לאחר לימוד מבנה הגוף וההשפעות שיש עליו בישיבה ממושכת על כסא ישר, לעומת כסא ברכיים המעוצב בצורה המתחשבת בגופינו.

המושב הנטוי קדימה מספק תמיכה לעמוד השדרה, מאחר והוא בנוי בצורה הרצויה לעמוד השדרה. הוא נוח להפליא, וניתן לכוון אותו, כך שיתאים גם לאנשים אחרים, נמוכים, או גבוהים יותר.

כסא ברכיים והכאבים נעלמים

הבנייה הארגונומית של כסא ברכיים, פרי מחשבה ובדיקות רבות, מחזקת את שרירי הגב והבטן, מאפשרת זרימת דם נכונה ונחוצה לנו, ומקלה מאד על אלו שסובלים מכאבי גב ממושכים, כאשר החשיבה העומדת מאחורי כסא זה היא חלוקה נכונה של משקל הגוף בין המושב, לבין משטח הברכיים הקדמי.

אם אתם יושבים שעות רבת מול מחשב, או לצורך אחר, וסובלים מעייפות וכאבי גב ממושכים, לפני שתלכו לרופא או תיקחו שוב ושוב כדור משכך כאבים, כדאי מאד שתרכשו כסא ברכיים, וכך תחושו בהקלה ובהבדל משמעותי, כבר לאחר הפעם הראשונה שישבתם עליו.