טיול למקסיקו

טיול למקסיקו וגואטמלה – טיול ל'מרכז' דרום אמריקה

במהלך עשר השנים האחרונות, טיולים למדינות דרום אמריקה השונות הפכו ללא כל עוררין לאחד מן הטיולים הפופולאריים והמבוקשים ביותר בקרב ישראלים ותיירים מכל רחבי העולם כולו – ואיך לא. הרי דרום אמריקה היא לא רק יבשת רחוקה, מעניינת ומסתורית ביותר, אלא גם יבשת אקזוטית ביותר אשר 'מורכבת' מ – 12 מדינות אשר פשוט 'חייבות' בטיול מיוחד במינו על מנת לטעום מן האתרים הקסומים אשר מחכים לכם בכל פינה ופינה. אחד מהם הינו טיול למקסיקו וגואטמלה – טיול ל'מרכז' דרום אמריקה.

 

כל מה שצריך לדעת על טיול למקסיקו וגואטמלה ועוד

מבין כל הטיולים למדינות דרום אמריקה, טיול למקסיקו וגואטמלה נחשב לאחד מן הטיולים המשובחים ביותר – ולא בכדי. בטח כאשר טיול למקסיקו וגואטמלה 'מבקר' במדינת מקסיקו, אחת מן המדיניות הלטיניות המיוחדות ביותר, מדינה אשר מורכבת מלא פחות מ – 31 מחוזות מרשימים ביותר, מאופיינת באקלים מדברי וטרופי ובעיקר מכילה אין ספור אתרים ויעדים בלעדיים. בנוסף לכך, טיול למקסיקו וגואטמלה 'מבקר' גם בגואטמלה, מדינה מרכז – אמריקאית אשר גובלת עם מקסיקו ומדינה אשר מהווה את מקום הולדתו של שבט המאיה הידוע.

 

טיול למקסיקו וגואטמלה – בעיקר בקרב היעדים והאתרים הבאים

כאמור, טיול למקסיקו וגואטמלה נחשב לאחד מן הטיולים המבוקשים ביותר לדרום אמריקה, וזאת שכן הוא כולל ביקורים בעיקר בקרב היעדים והאתרים הבאים: אגם אטיטלן הסגור אשר כלל לא פונה לים ובליבו מצוי הר געש פעיל, אנטיגואה, עיר הבירה העתיקה של גואטמלה, הקתדרלה המפורסמת של מקסיקו סיטי, האתר הארכאולוגי המהפנט שבטאוטיווקן, עיר הבירה מקסיקו סיטי ועוד.

 

טיול למקסיקו סיטי וגואטמלה – טיול דרום אמריקאי ואמריקאי כאחד

טיול למקסיקו וגואטמלה הוא, אולי הטיול היחיד אשר גם מספק חוויה דרום אמריקאית ואמריקאית כאחד. בטח כאשר טיול למקסיקו וגואטמלה מתרחש גם בגבולות מקסיקו אשר נמצאת במרחק נסיעה קצר ביותר, ובטח כאשר גואטמלה ממוקמת לה ממש ב'לב' אמריקה, והיא גובלת עם האוקיינוס השקט והים הקריבי. בשני המקרים, טיול למדינות אלו הינו פשוט חוויה רב – תרבותית מהנה ומעניינת ביותר.