שיטות להוזלת חשבונית פלאפון

שינויים אשר קרו בשנים האחרונות על מפת השירותים הסלולאריים והצטרפותן של חברות סלולאר נוספות לשוק העסקי והפרטי, הובילו להבנה כי קיימות שיטות להוזלת חשבונות הסלולאר שלנו על מנת להקל על כולנו עם התקציב החודשי עבור אחזקת מכשירים סלולאריים.

אם בעבר רובנו השלמנו עם הגזרות של החברות הסלולאריות הפועלות ברחבי הארץ, היום אין סיבה לספוג יותר ולנו בתור לקוחות יש כוח די משמעותי בידיים. קחו למשל את חשבונית פלאפון, שכמו כל החשבוניות הסלולאריות היא צבעונית וקלה לקריאה ומציגה את נתוני הצריכה בצורה ברורה, אך האם ידעתם כי אתם יכולים לגרום לה להיראות לגמרי אחרת ?

עשה זאת בכוחות עצמך

היום מאוד מקובל לבצע השוואות בין ספקי השירותים המתחרים. השוואה כזאת וכמה שיחות טלפון עם איש קשר מן החברה יכולה להוזיל לכם את חשבונית הפלאפון שלכם בצורה משמעותית. מספיק שתתעניינו אודות התעריפים החדשים ותוכניות מעודכנות ואתם בדרך הנכונה. חשבונית פלאפון שלכם תיראה אחרת אם תעשו כמה שיחות טלפון מעמיקות, תהיו סובלניים ותשאלו את השאלות הנכונות את אנשי המקצוע, תרשמו את כל הנתונים ותתעקשו על שינוי התוכנית אליה אתם רשומים בשלב זה של המנוי .

השווה עם חבריך

לאחר שפניתם לבירור בחברה סלולארית, נסו להשוות את חשבונית פלאפון שלכם עם חשבונית של כמה מחבריכם, על מנת לקבל את התמונה אודות מה שקורה בשוק הסלולארי וגם לבדוק האם ההצעה לעדכון התעריפים שקיבלתם הנה משתלמת. לא כולנו יודעים להוציא מהחברות הסלולאר את מה שאנחנו רוצים ואם חשוב לכם להשיג את ההוזלה המשמעותית ביותר, הנכם מוזמנים לפנות לחברה שמציעה שירותי בדיקה מקיפים של החשבונות ושל התעריפים .

פנה לחברה מקצועית שחוקרת ומוזילה

חברה אשר מציעה שירותים אלה תפנה במקומכם לחברת פלאפון ותבדוק את חבילת והתעריפים שלכם. תוך כדי כך היא גם תבדוק לעומק את רמת השימוש שלכם והאם ישנה התאמה בינה לבין התוכנית שבה אתם רשומים. זה יחסוך לכם זמני המתנה ממושכים ושיחות טלפון עם נציגים רבים וישיג את התוצאות האופטימאליות .