דירות בכפר סבא

דירות בכפר סבא

כפר סבא, המושבה הראשונה בשרון, התפתחה מאוד בשנים האחרונות והפכה לעיר הכי גדולה באזור השרון. כמו כן, כפר סבא גם התייקרה ונעשתה מאוד מבוקשת. גם דירות בכפר סבא הן להשכרה והן למכירה הפכו מבוקשות ביותר לאחרונה בקרב כל גילאי האוכלוסייה. הן הצעירים והם המבוגרים מוצאים את מקומם בכפר סבא בזכות כל יתרונותיה.

דירות בכפר סבא – יש בה הכול והכול יש בה

הסיבה הראשונה לרכישת דירות בכפר סבא היא חינוך – החינוך בכפר סבא הוא מצוין ומעלה. החינוך בעיר זו נמצא במקום השמיני במדרג עשרת מקומות החינוך הטובים בארץ. על פי נותני משרד החינוך, הידע והבקיאות בקרב תלמידי בתי הספר בכפר סבא הם מהגבוהים בארץ.

סיבה נוספת למה כדאי לרכוש דירות בכפר סבא היא התרבות המגוונת הקיימת בעיר זו, יש מגוון רחב של חוגים לידים ונוער וגם לגיל הזהב. במגוון נושאים ותחומים: ריקוד, יצירה, אומנויות לחימה, היסטוריה ועוד.

כפר סבא היא גם עיר מעודדת עלייה הקולטת עולים חדשים. המתנ"ס האזורי מקבל בזרועות פתוחות את העולים החדשים מארה"ב, מברית המועצות ומארצות נוספות הבאים לגור בעיר זו ועוזר להם עם חבלי הקליטה בארץ החדשה ועם קשיי השפה.

תחום נוסף אשר מאוד התפתח לאחרונה בקרב הבנייה החדשה בכפר סבא, הוא בנייה ירוקה. ראש העיר והתושבים מעודדים זאת מאוד וכפר סבא הפכה לעיר ירוקה. הבנייה של דירות בכפר סבא היא אקולוגית ומתבטאת בכל שלב ובשלב בבניה ,החל מיסודות ומשלדת הבניין ועד לציפוי האבן החיצוני של הבניין.

דירות בכפר סבא – עכשיו זה אפשרי, יותר מתמיד!

קניית דירות בכפר סבא זו השקעה משתלמת, שכן כפר סבא רק הולכת ומתפתחת. ובכלל כל איזור השרון הופך להיות קרוב יותר למרכז מאי פעם בעקבות התחבורה הנוחה וסלילת הכבישים החדשים שהמדינה מממנת באזור זה.

כפר סבא נקראת פנינת השרון ולא בכדי, לאחרונה נבנה בכפר סבא קניון חדש וגדול ופארק מרכזי עצום בגודלו המכיל בתוכו משטחי דשא ענקיים, מגרשי משחקים, ושעשועים לילדים קטנים.

אין ספק כי רכישת דירות בכפר סבא זה מהלך חכם מכל הבחינות