בנאווה פיליפינים

הסבר קצר על הפיליפינים ועל מה שהופך אותם ליעד תיירותי מושך כל כך

כולנו שמענו על הפיליפינים – מדינת האיים הגדולה במערב האוקיינוס השקט, שאוכלוסייתה מונה יותר מ-100 מיליון תושבים (מקום 12 בעולם). ההיסטוריה של הפיליפינים היא עשירה, כששמה של הפיליפינים ניתן לה על ידי כובשיה הראשונים – האימפריה הספרדית – שקראו לה על שמם מלכם פיליפ השני. מאז ועד היום עברו כמה וכמה ידיים שולטות בקבוצת האיים הגדולה, אך דבר אחד נשמר – היופי הטבעי והפראי ברוב המכריע של 7,107 האיים שמרכיבים את הפיליפינים. אחד היעדים המובילים הללו הוא בנאווה – ונסביר קצת מדוע.

טרסות האורז של בנאווה פיליפינים – אתר מורשת עולמי

בנאווה פיליפינים היא אתר המורשת ההיסטורי של שבט ההרים האיפוגאו – שבט שהצליח להתנגד לכיבוש האימפריאליסטי הספרדי במשך מאות שנים. כך נשמרה התרבות שלו בצורה איכותית, ובראשה של התרבות הזו ניצבה מערכת טרסות האורז העשירה של בנאווה פיליפינים – מערכת ייחודית שזוכה כיום לכינוי "פלא העולם השמיני" על ידי תושבי המקום. טרסות האורז הירוקות מרהיבות ביופיין בכל ימות השנה, וישנם גם כמה וכמה ישובים קטנים וציוריים לאורכן ובתוכן. את הטרסות של בנאווה פיליפינים משקים באמצעות מערכת ייחודית של תעלות, זרמים ומעיינות – שהן בפני עצמן פלא ייחודי שמעיד על התרבות העשירה וכושר ההמצאה של שבטי ההרים.

לתכנן טיול איכותי באזור בנאווה פיליפינים

אם גם אתם משתוקקים לראות בעצמכם את טרסות האורז של בנאווה פיליפינים, להתרשם מהתרבות המקומית העשירה ולחוות חוויות אותנטיות אחרות כמו נסיעה באופנועי העץ המקומיים – כל מה שצריך הוא רק לתכנן את הטיול. חברות טיולים בפיליפינים מציעות מגוון של חבילות נופש לבנאווה פיליפינים – וכל מה שאתם צריכים הוא רק לבחור את הטיול שמתאים לכם ולהתרשם מפלא העולם השמיני בעצמכם.