אתרי סקי

סקי לכל אחד

בחודשי החורף הקרירים, הופכים אתרי סקי רבים באירופה למוקדי נופש מבוקשים לא רק לחובבי הספורט וגולשים ותיקים, אלא גם לזוגות שמחפשים יעד רומנטי מושלג או למשפחות שבוחרות לבלות שבוע של חופשה חורפית יחד, במקום מיוחד במינו. כיום, מציעות חברות הטיולים מגוון ענק של אתרי סקי המתאימים לכל אחת מהחופשות האלו. אז נכון, שיש לנו את החרמון במרחק נסיעה קצר, אבל לא בכל שנה השלג נערם עליו ברמה הנדרשת לחופשת סקי אמיתית, והפסגות הלבנות בחו"ל קורצות לישראלים שוב ושוב ובצדק. אז בואו נראה מה מזמנת לכם חופשת סקי בחו"ל.

סקי באלפים – לא רק לגולשים ותיקים

אתרי סקי רבים ממוקמים כמובן לאורך רכס האלפים ובטווי שבין מדינות אירופה הקלאסית – איטליה, בחלקה הצפוני, צרפת ושוויץ וגם אוסטריה וגרמניה, נחשבות למועדפות על ידי חובבי הספורט ומציעות אתרי סקי מקצועיים לצד כאלו שמאפשרים גם לגולשים חדשים להתנסות בגלישה. כדי לגרום לגולשים להגיע בראש שקט, מציעים אתרי סקי רבים מגוון של שיעורים המתקיימים במסלולים ארוכים וקצרים ולאורך כמה שעות, יממה אחת או שבוע שלם. חשוב לברר האם מחיר חופשת הסקי שנבחרה כולל או לא כולל הדרכה מקצועית.

גולשים בכפרים מושלגים ויערות ירוקים

לכל מדינה אתרי סקי גדולים וקטנים שחלקם אף מחוברים זה לזה באמצעות מעליות ורכבלים. בצרפת אתרי סקי רבים מאופיינים בעיצוב מודרני מאד ולעיתים מינימליסטי, בעוד שאיטליה מתאפיינת במגוון אתרי סקי קלאסיים, המציעים מלונות מיושנים הממוקמים לצד כפרים אותנטיים ועיירות קטנות וציוריות. שוויץ מאפשרת נופש באתרי סקי הסמוכים להרים ירוקים ולכפרים מרוחקים ואילו אוסטריה היא היעד המועדף על גולשי סקי מקצוענים, בזכות האהבה הגדולה של האוסטרים לספורט.

בילוי מושלם לכל המשפחה

לצד גלישה במסלולים מקצועיים יותר ופחות, מציעים אתרי סקי רבים חבילה משפחתית שמאפשרת שהייה במלון סמוך לאתר, שיעורי גלישה ופעילויות לילדים וגם אטרקציות תיירותיות כמו סיורים באיזור, מופעים המתקיימים בבית המלון ופסטיבלי פולקלור מקומיים שמתקיימים בעונת החורף  – כל אלו הופכים את חופשת הסקי המשפחתית לחופשה מיוחדת במינה עבור מבוגרים וילדים כאחד.