ארנקים

יש דברים שלעולם לא יעלמו מן העולם – מנקי רחובות, מוכרי מזון, אינסטלטורים, שעונים וארנקים. ארנקים נמנים על סוג המוצרים שלא משנה עד כמה תתקדם הטכנולוגיה תמיד יהיה להם שימוש ותמיד יהיה בהם צורך. אין הדבר אומר שכל האנשים מסתובבים עם ארנק, אבל ניתן לומר באופן די גורף שרוב האנשים הבוגרים נושאים עימם ארנק לכל מקום שאליו ילכו. בארנק אנו נושאים את כל החיים הפיזיים שלנו.

אם כיום אומרים שבתוך האייפון אנו נושאים את כל החיים הדיגיטאליים שלנו הרי הארנק נושא בתוכו את החיים הפיזיים – אלה שלא ניתן להכניס לתוך המחשב. כסף מזומן, כסף קטן, כרטיסי אשראי, כרטיסי ביקור, מקום לאחסון קבלות וחשבוניות ששילמנו בעדם וכדומה.

כמו איבר נוסף בגופנו…

ארנק משמש אותנו בכל הדברים הקטנים והממשיים של חיי היום יום שלנו. האם יום אחד ימציאו ארנק שהכל יהיה בו דיגיטאלי? אולי, אבל casino נכון להיום אנחנו עוד רחוקים מכך, והתלות שלנו בארנק המוכר והידוע היא גדולה מאד. כל מי שאיבד פעם בחייו ארנק וודאי מבין למה הכוונה….

ארנקים כסמל סטטוס

מעבר ליכולותיהם הפיזיות של ארנקים הם משמשים גם כסמל מעמד למי שהדבר מדבר וחשוב עבורו. כמו מכוניות, בגדים ושעונים גם ארנקים הפכו כבר מזמן לסמל סטטוס שיש אנשים רבים העומלים עליו רבות. כמו שבחברות מסוימות לנהוג במכונית יוקרה מסוג מרצדס ייחשב לסמל מעמד כך גם בתחום הארנקים. מי הם המובילים בתחום הארנקים? כל אותם מעצבים יוקרתיים שאת שמותיהם למדנו להכיר כמו: פייר קרדן, ורסצה, וכל סוללת מעצבי העל בביגוד ובבשמים במוכרים לנו.

ארנקים פרקטיים לנוסעים לחו"ל

מעבר לסמל המעמד, ארנקים משמשים עדיין כאביזרים נחוצים לטיולים ומסעות. ניתן למצוא ארנקים רבים המתוכננים למטרות אלו. ארנקים אלו יהיו עשויים מחומר חזק במיוחד ובגודל שמתאים למסמכי הנסיעה כגון: דרכונים, כרטיסי טיסה וכסף זר. ארנקים אלה יהיו עשויים עור או בד חזק במיוחד ויכילו תאים רבים לאחסון המסמכים השונים. בעת בחירת ארנק תנו דעתכם לכל הפרמטרים הקשורים הן לפן הפרקטי והן לפן הוויזואלי. תתחדשו!