אמא אדמה

אמא אדמה – נותנים כבוד לטבע

אם אתם חשים חיבור עז לאדמה, לרוח, לאש ולמים, מסתקרנים בנוגע למהות קיומכם, ומבקשים להבין יותר לעומק, אם טיפולים קונבנציונליים לא מדברים אליכם ואתם מחפשים את הטיפול עם הערך המוסף של חיבור גוף ונפש, תמצאו מענה לכך אלו ואף יותר בפורטל אמא אדמה שמרכז עבורכם את כל התחומים הנוגעים במיסטיקה, רפואה משלימה, רוחניות על כל האספקטים שלה ועוד. מעבר לעניין הרב שבמידע המוצע לכם בפורטל אמא אדמה, תוכלו למצוא אינדקס עשיר עם אנשי מקצוע מובילים בתחומם במגוון נושאים שונים, שיתנו לכם מענה, טיפול או תשובה לכל פנייה בכל נושא הנוגע לתחומי הפורטל.

מעפר באת

לא לחינם נקרא פורטל אמא אדמה בשמו. האדמה, כבר מימים ימימה ובתרבויות רבות, יש לה מקום של כבוד בפולקלורים המקומיים, ובעניינים שברוח וברומו של עולם. האדמה משולה לאמא גדולה וחמה, היולדת, מטפחת ובזכותה נוצרים חיים וממשיכים גם לאחר שנוצרו. האדמה, אם כל חי, מכונה גם בשפות אחרות בהקשר נקבי ולא זכרי, והמונח אמא אדמה הוא אוניברסלי, ומקורותיו קדומים. גם בסוף מעגל החיים, לוקחת אליה האדמה את שרידי החיים, עוטפת ומעניקה להם מנוחת נצח לעולמי עולמים.

מתחברים לאדמה

תרבויות רבות משתמשות באלמנט האדמה לחקר מיסטיקה, חיים בכלל, רפואה אלטרנטיבית ושיטות טיפול שונות ולחלוטין אינן קונבנציונליות, נותנים לאדמה את הכבוד הראוי לה בצורת טקסים ומנחות, וביהדות יש למעשה חג שלם המוקדש לאדמה, הלא הוא חג השבועות, חג הביכורים, בו אמא אדמה בטובה הפריחה והנביטה מכל טוב הארץ, לרווחתנו, אנו.

רוחניות, בריאות ואפילו זוגיות

באסטרולוגיה, הרפואה הסינית, דמיון מודרך, תקשור, הומאופתיה ועוד, יש מקום נכבד המוקדש לאמא אדמה, וההקשרים שלה וכן השפעותיה גם על מצב הירח, הכוכבים והקשר ביניהם. פורטל אמא אדמה מציע תשובות ומידע מרתק בתחומים רבים ומגוונים, וכן המלצות ואינדקס לסדנאות מובילות, מכילות ומשפיעות, מטפלים בתחומים שהוזכרו, וכל מה שיכול לתרום להבנה שלנו את הנפש, הקיום, ההוויה, וכמובן הבריאות, הזוגיות, הסליחה, קבלת דברים כהווייתם ועוד ועוד אלמנטים המעסיקים אותנו במהלך החיים.