אבן הסנה

אבן הסנה – אגת דנדרייט

רבים סבורים כי אגת דנדרייט היא אבן הסנה. אלה סבורים כי זו האבן המוזכרת במקורות וכך נראה לפחות לפי תיאור האבן המיוחדת הזו. על פי התיאור האבן מעוטרת בקווים שחורים אשר נראים ממש כמו ציור של שיחים בעל גוונים של חום צהוב לבן והם מזכירים את צבעי המדבר. חשוב לדעת, כי לאבן זו מייחסים סגולות רבות גם בקרב אנשי המיסטיקה בדת וגם בקרב אנשי הניו אייג'. מבין סגולותיה הבולטות של אבן הסנה ניתן למנות את הנושא של חיזוק ואיזון הגוף והמוח וכמו כן חיזוק היצירתיות ונביעת רעיונות חדשים .

אבן הסנה – תכונות חשובות

אבן הסנה או בשמה השני אגת דנדרייט מסייעת לנו בצורה אשר מקלה את התנועה בדרך החיים המותווית לנו. האופן שהיא עושה זאת הוא על ידי יצירת בטחון עצמי לגבי הדרך שבה אנו נמצאים, וכן חיזוק הקשר הפנימי שלנו עם היצירתיות שנמצאת חבויה בנו. חיזוק של קשר זה מגביר את המומנטום של יצירת רעיונות חדשים ומגביר את הבטחון העצמי שלנו באופן משמעותי ביותר. באופן הזה מצליחה אבן זו לסייע לנו לנוע בבטחון הרבה יותר גדול בנתיבי החיים המצפים לנו בהמשך הדרך בעולם זה .

אבן הסנה – סגולות נוספות

אבן הסנה מגבירה את השפע בכל תחומי החיים שלנו. מי שבא במגע עם אבן זו יחוש תחושה של התעלות המעידה על שגשוג פנימי המתורגם באופן בלתי אמצעי לשגשוג ברובדי החיים השונים. שגשוג גשמי זה מתאפשר כתוצאה מן השגשוש הפנימי המעיד על שפע רוחני המציף את האדם ומאפשר לו ליהנות משפע בכל תחומי החיים .

אבן הסנה – סגולות נפשיות ופיזיות שונות

אבן הסנה ידועה כאבן היכולה לעזור לאנשים העושים כמה במקביל ומכאן שהיא יכולה להיות עזר רב לנשים. ידוע כי נשים, על פי טבען, מסוגלות לעשות כמה דברים במקביל, בניגוד לרוב הגברים המסוגלים להתרכז בדבר אחד בלבד. אבן הסנה ידועה כבעלת יכולות לסייע לאנשים העושים דברים שונים במקביל ובנוסף היא גם מחזקת את מערכת העצבים והעצמות .